ALAPÍTVÁNYUNK

Adószám:
18469910-1-06

Cím:
6725 Szeged, Szabadkai út 18.

Elérhetőségei:
pickgyermeknevelesialapitvany@
gmail.com

Alapítványi titkár:
Matula Anikó
AZ ALAPÍTVÁNY CÉLJA:
A Bonafarm cégcsoporthoz tartozó gazdálkodó szervezetek munkavállalóinak gyermekei, valamint az üres férőhelyekre Csongrád megye területén élők gyermekei részére
óvodai ellátás biztosítása
a gyermeknevelés és a gyermekek oktatási feltételeihez való hozzájárulás
gyermek és ifjúságvédelem
bölcsődei ellátás biztosítása
Az alapítvány célját a Kölyöksziget Bölcsőde és a Kölyöksziget Óvoda működtetésével valósítja meg.

AZ ALAPÍTVÁNY GAZDÁLKODÁSA:
Az alapítvány vagyona felhasználható:
az alapítványi cél szerinti tevékenységre
az alapítvány működési költségeire
az esetleges vállalkozások költségeire
A kuratórium évente legalább egyszer, de szükség esetén többször ülésezik, ahol dönt a beszámolók és a költségvetés elfogadásáról, a szülők által fizetendő alapítványi hozzájárulás szükséges mértékéről és gyakorolja a fenntartói jogokat.

TÁJÉKOZTATÓ 1% FELAJÁNLÁSÁRÓL:
A PICK Gyermeknevelési Alapítvány gyűjti a munkavállalók befizetett adójának 1%-át az általa fenntartott Kölyöksziget Óvoda és Kölyöksziget Bölcsőde gyermekei javára.
Az Önök által felajánlott összeget játék eszközök, foglalkoztató eszközök vásárlására, közös rendezvények szervezésére, kirándulásokra fordítjuk. A továbbiakban is szívesen fogadjuk a Kedves Szülők, Hozzátartozók jövedelemadójának 1%-os felajánlását.