BÖLCSŐDEI ÉS MNI BÖLCSŐDEI BEIRATKOZÁS

Beiratkozás időpontja: 2024. április 23-24.

Jelentkezés egész évben beadható a Bölcsődébe és a Mini Bölcsődébe.
FIGYELEM! A óvodai beiratkozás részleteiben eltérhet. Pontos információkért a
ÓVODAI BEIRATKOZÁS menüpontból tájékozódhatsz.

Mit hozz magaddal a beiratkozásra

✔️ Gyerek születési anyakönyvi kivonata (eredeti)
✔️ Gyerek egészségügyi és oltási kiskönyve
✔️ Gyerek személyi igazolványa (ha van) és lakcímkártyája
✔️ Gyerek TAJ kártyája
✔️ Szülő(k) személyi igazolvány és lakcímkártyája (valamint dolgozói kártyája, ha Bonafarm Zrt. cégcsoport dolgozója)
✔️ Hatósági bizonyítvány
✔️ Szülők munkáltatói igazolása

felvétel rendje

1. Nyílt hét:
Minden év márciusában a szülőknek lehetőségük van arra, hogy gyermekükkel együtt nyilt napokon vegyenek részt az intézményben. Ilyenkor színes programokkal, kis ajándékkal készülünk a hozzánk ellátogatókhoz. Megtörténik a szülők tájékoztatása a felvétel módjáról, díjakról, kedvezményekről. A szülő előjelentkezési lapot tölthet ki vagy, ha biztos abban, hogy mindenképp minket választanak megkapják a beiratkozási dokumentum csomagot.
2. Beiratkozás:
Minden év április második hete, ami három napig biztosítja a beiratkozást. Itt lehet leadni a jelentkezési csomagot, vagy helyben kitölteni, a jelentkezési csomaghoz csatolni kell a fentebb megjelölt dokumentumokat is. A beiratkozáshoz mind a két szülő jelenléte szükséges.
3. Felvételi határozatok kiküldése:
A felvételi kérelmek elbírálása folyamatosan történik, mivel a gyermekek felvétele is folyamatos. A felvételi határozatokat elektronikus formában kapják meg a szülők, melyhez a felvetteknek csatoljuk a regisztrációs díjról szóló számlát is, így biztosítva számukra a helyet. A regisztrációs díj befizetésére a felvételi határozat dátumától számított 5 napban van lehetőség, a befizetésről szóló igazolás visszaküldésével a felvétel véglegesssé válik. Amennyiben a regisztrációs díj befizetése nem történik meg, akkor automatikusan a következő jelentkező lép a helyébe. Ez esetben a regisztrációs díjról a számlát sztornóztatjuk.  A regisztrációs díj összegét a nevelési év utolsó hónapjában, augusztusban írjuk jóvá.
4. Szolgáltatási megállapodás:
A szolgáltatási megállapodást  augusztus végéig megkötjük a szülőkkel. Megkötéséhez mind a két szülő jelenléte szükséges.

A jelentkezések elbírálásánál figyelembe vett főbb szempontok( előnyt élveznek):
  • a már jogviszonyban álló gyerekek testvérei
  • a Bonafarm cégcsoportnál dolgozó szülők gyermekei.

A felvételt nem nyert gyerekek szülei dönthetnek arról, hogy szeretnének-e várólistára kerülni (nyár folyamán előfordulhat változás a felvételt nyert gyerekek kapcsán - más intézménybe felvételt nyert, vagy közelebbi intézményt választottak, stb.). Ebben az esetben a fenti szempontok alapján még van esély a bekerülésre.

ÁRAINK 2023. SZEPTEMBER 01-TŐL

SZOLGÁLTATÁSI DÍJ ÖSSZESEN

ft/hó

Egész napos ellátás egész hónapban, heti 5 napban.

ÉTKEZÉSI DÍJAK

ft/fő/
nap
Napi 4x-i étkezés  (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna)
Diétás étkezés igénylésekor az étkezési díj egyedi kalkuláció alapján kerül meghatározásra.

REGISZTRÁCIÓS DÍJ
A 2024/25-Ös beiratkozáskor

Beiratkozáskor
10 000 ft regisztrációs díjat kérünk, melyet az augusztusi hónap szolgáltatási díjából jóváírunk.

KEDVEZMÉNYEK

Testvérkedvezmény
Minden második beiratott gyerek után
Bonafarm kedvezmény